Filozofia

„Każdy specjalista, każdy etap leczenia czy sprzęt odzwierciedlają nasza estetyczną i artystyczną wizję na doskonałą odbudowę uśmiechu”.

Pacjent zgłaszający się do kliniki Dual Dental na odbudowę zębów szuka czegoś więcej niż oferuje tradycyjne podejście. Poszukuje kompletnego zespołu ekspertów, który bezstresowo przeprowadzi go przez proces odtwarzania funkcji i piękna uśmiechu, zobaczy w nim osobę, a nie tylko kolejny przypadek kliniczny.

Dual Dental Clinic została stworzona w oparciu o fundamentalne zasady: dbałość, zaufanie i odpowiedzialność. Do codziennej pracy wprowadzono najnowocześniejszą technologię i doskonałe materiały. Leczenie w klinice wyróżnia się techniką pracy, tu każdy etap leczenia jest dokładnie zaplanowany i starannie wykonany.

„Nieustannie się rozwijamy poszukując niekonwencjonalnych i praktycznych rozwiązań. Razem tworzymy wizje i pracujemy nad ich urzeczywistnieniem. Sprawdzamy, testujemy, wybieramy najlepsze”.

W DUAL Dental Clinic stosowany jest rewolucyjny model pracy, gdzie w jednym miejscu spotykają się specjaliści z różnych dziedzin, tak aby zapewnić pacjentom kompletną usługę. Leczenie jest w pełni zaplanowane i kontrolowane na każdym etapie, przez co daje gwarancję sukcesu leczenia.

Prowadzenie pacjentów protetycznych i implantoprotetycznych odbywa się według autorskiego protokołu leczenia Dual opracowanego przez zgrany od lat duet lekarz-technik: lek.dent. Adriana Kiepuszewskiego i tech.dent. Krzysztofa Antoszewskiego. W oparciu o wiele lat doświadczeń i znaczną ilość wspólnie przeprowadzonych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i implantoprotetyki powstał szczegółowo dopracowany autorski protokół leczenia pacjenta protetycznego i implantoprotetycznego.

Efektem leczenia w Dual Dental można cieszyć przez całe życie

Każdy przypadek jest dokładnie analizowany przez zespół specjalistów. Lekarze planują etapy pracy w taki sposób, aby leczenie było trwałe, minimalnie inwazyjne oraz, w efekcie końcowym, piękne. Nie bez znaczenia jest skupienie zespołu na najnowszych osiągnięciach technologii – to one umożliwiają specjalistom wirtualne planowanie uśmiechu, przewidywanie każdego etapu. W klinice funkcjonują usystematyzowane metody pracy: każdy lekarz prowadzi pacjenta wg ściśle określonego autorskiego protokołu DUAL zapewniającego ograniczenie możliwości błędu i powikłań do absolutnego minimum.