Zespół

Rdzeń kliniki buduje zespół specjalistów z zakresu protetyki i implantologii, mających w swoim dorobku setki wykonanych wspólnie prac, doskonale zgranych i dzielących niezwykłą pasję do zawodu, którą wyrażają poprzez ogromne zaangażowanie w pracę nad każdym pacjentem.

Wiedza i doświadczenie w swoich dziedzinach sprawiają, że klinika Dual Dental to miejsce wyjątkowe, gdyż budowane przez doskonale zgrany i kompletny zespół.

Lek. dent.  Adrian Kiepuszewski

Zajmuje się chirurgią, implantoprotetyką i stomatologią estetyczną.

Swoją praktykę buduje wokół najtrudniejszych przypadków klinicznych. Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach pracował jako asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Gdańskiej Alma Mater. Był nauczycielem akademickim i prowadził zajęcia praktyczne ze studentami. 

Swoją praktykę lekarską rozpoczął zajmując się endodoncją, zdobył w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i zaufanie pacjentów. Precyzja i cierpliwość w sposobie pracy w połączeniu z głęboką znajomością endodoncji umożliwiły mu naturalny rozwój zawodowy w kierunku implantoprotetyki. Swoją wiedzę implantologiczną zdobywał od najlepszych polskich i zagranicznych chirurgów. Uczestniczył w specjalistycznych szkoleniach i sesjach specjalnych m. in. u Pascala Magne, Domingo Martina czy Johna Koisa – absolutnych autorytetów w świecie stomatologii. Asystował przy najbardziej złożonych zabiegach implantologicznych. Od kilku lat przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantoprotetyki wykonując pełnołukowe rekonstrukcje zgryzu oparte o złożone plany leczenia. Jest lekarzem, z którego doświadczenia i wiedzy korzystają różne kliniki w Polsce w celu poprowadzenia ich najtrudniejszych przypadków implantoprotetycznych. Do dziś również zajmuje się najbardziej skomplikowanym leczeniem endodontycznym. Prowadzi pacjenta holistycznie, we współpracy z ortodontą, periodontologiem i technikiem dentystycznym.

Skupiony i pewny w swojej pracy zdobył ogromne zaufanie pacjentów implantoprotetycznych, którzy na leczenie do niego,  przyjeżdżają z całej Polski, jak również zza granicy. W swoich pracach skupia się na analizie okluzji, dzięki czemu są one w pełni zaplanowane, a ryzyko wystąpienia powikłań zminimalizowane.

Aktywnie śledzi wyniki najnowszych badań naukowych oraz nowości ze świata stomatologii cyfrowej, z których płynnie korzysta i jest zawsze na bieżąco. Stosuje w praktyce innowacyjne projektowanie uśmiechu na podstawie cyfrowego obrazu 3D twarzy pacjenta. Członek wspierający Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, wykonał setki metamorfoz uśmiechu, jego poczucie estetyki i oko do detali widać w każdych idealnie zaplanowanych do twarzy licówkach.

Do współpracy w DUAL Dental Clinic zaprosił wyjątkowo zdolnych i ambitnych ludzi, chcąc stworzyć zespół, z którym będzie mógł zaoferować pacjentom najnowocześniejszy świat cyfrowej stomatologii.

Lek. dent.  Olga Iluk

Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Gdańsku. W 2014 roku, z najwyższym wynikiem w Polsce, zdała Państwowy Egzamin Specjalistyczny i uzyskała tytuł specjalisty periodontologa. Pracowała w Poradni Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadzając setki zabiegów pod okiem doświadczonych nauczycieli akadamickich zdobyła ogromne doświadczenie. Jest specjalistą w wąskiej i precyzyjnej dziedzinie: jej umiejętności są doceniane przez różne kliniki w kraju, gdzie leczy najtrudniejsze przypadki chorób przyzębia i przygotowuje tkanki pod procedury implantoprotetyczne. Jest specjalistą w przeprowadzaniu minimalnie inwazyjnych zabiegów periodontologiczno-estetycznych wykonywanych m.in. w celu korekty linii dziąsła przed procesem wykonania licówek. Obecnie szkoli się w zakresie ortodoncji.

Lek. dent.  Aleksandra Ryszkowska

Ukończyła studia lekarskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2008 roku. Nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej i anty-aging. Manualnie uzdolniony zabiegowiec, posiada fotograficzną pamięć i doskonałe wyczucie subtelnego piękna. Efekty jej pracy są zawsze delikatne, naturalne, nigdy nieprzesadzone. Uważa, że sekretem do korzystnych zmian są procedury jedynie podkreślające naturalne rysy, niezmieniające twarzy. Piękno to zdrowa, zadbana skóra i, przede wszystkim, poczucie całkowitej akceptacji własnego ciała.

Dr n. med.  Ewelina Antoszewska

koordynator leczenia pacjenta zagranicznego

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny genetyki człowieka. Przez ponad pięć lat prowadziła badania naukowe nad ludzkim genomem, jak również zajęcia praktyczne i wykłady dla studentów medycyny z wydziału English Division.

Wrodzona empatia i chęć pracy z ludźmi skierowały jej drogę zawodową do pracy z pacjentami stomatologicznymi. Od kilku lat jest koordynatorem leczenia zagranicznych pacjentów. Posiadając wiedzę teoretyczną z zakresu zabiegów stomatologicznych oraz posługując się płynnym językiem angielskim jest łącznikiem pomiędzy zagranicznym pacjentem a lekarzem, odpowiada na wszelkie pytania, pomaga wyjaśniać przebieg leczenia oraz koordynuje pobyt pacjenta w Gdańsku.

Tech. dent.  Krzysztof Antoszewski

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Techniki Dentystyczne Wydziału Stomatologicznego. Ceramista z powołaniem do zawodu. Jego praca już na praktycznym egzaminie wstępnym na studia uplasowała go na pierwszym miejscu wśród pozostałych kandydatów na ten kierunek. Swoją drogę zawodową rozpoczął od pracy w jednym z największych laboratoriów dentystycznych w Polsce, szybko jednak zdecydował, że to, jak wyobraża sobie indywidualną pracę z pacjentem zapewni mu jedynie butikowe laboratorium. Miał to szczęście przez kilka kolejnych lat zdobywać umiejętności pracując przy boku Mistrzów techniki dentystycznej w jednej z najlepszych pracowni w kraju. Wiedzę pogłębiał na specjalistycznych kursach i praktycznych sesjach. Lata spędzone na wykonywaniu prac dla najbardziej wymagających lekarzy i pacjentów ukształtowały w nim poczucie wysokiej estetyki i szlachetności zawodu technika dentystycznego.

Jego motywacją jest chęć doskonałego odwzorowania natury przy użyciu ceramiki. Jest jednym z niewielu techników w kraju pracującym w metodzie handmade multilayered, którą wykonuje swoje autorskie ultracienkie licówki. Umiejętnie łączy zaawansowaną cyfrową technologię z tradycyjnym rękodziełem. Jest specjalistą w wykonywaniu pełnych rekonstrukcji zgryzu, prac wysokoestetycznych odbudowy okluzji. Każda praca, która wychodzi spod jego ręki jest w pełni zindywidualizowana, funkcjonalna, naturalna.

Od 12 lat prowadzi własną autorską pracownię. Jego charakterystyczny styl prac został doceniony przez wielu wybitnych lekarzy w Polsce, a estetyczne i implantoprotetyczne odbudowy jego autorstwa są prezentowane jako pokazowe na szkoleniach i kursach dla lekarzy stomatologów.

 

Zespół DUAL Dental Clinic dodatkowo uzupełniają lekarze specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, higienistki i asystentki stomatologiczne oraz technicy dentystyczni. Każda osoba budująca Dual Dental Clinic & Lab podziela spojrzenie na nowoczesną stomatologię, na jej rozwój w kierunku cyfryzacji oraz pracę z zaawansowaną technologią.