Klinika DUAL Dental

DUAL Dental Clinic wprowadza nową koncepcję leczenia z zakresu stomatologii estetycznej
i implantoprotetyki.

Dual oznacza podwójność, parzystość – to słowo doskonale określa rewolucyjną wizję leczenia w klinice DUAL Dental: doskonałe połączenie kliniki i laboratorium, lekarza dentysty i ceramisty, perfekcyjny balans pomiędzy cyfrową technologią a klasycznym rękodziełem, bezkompromisowość w odzyskaniu piękna uśmiechu przy jednoczesnym zachowaniu funkcji zębów.

 

IndywiDUALne podejście

DUAL Dental Clinic została stworzona z myślą o pacjentach protetycznych i implantoprotetycznych, którzy szukają najlepszej opieki specjalistycznej oraz oczekują najnowocześniejszych rozwiązań, które wyróżniają się estetyką i trwałością.

Od pierwszej myśli o klinice celem było stworzenie miejsca, które będzie równoważnie łączyło siły kliniki oraz laboratorium i, dzięki temu, wyróżniało się najwyższym standardem wykonywanych zabiegów oraz dążeniem do odzyskania piękna uśmiechu bez technologicznych i materiałowych kompromisów.

Klinika DUAL Dental to nowa generacja stomatologii. To wyjątkowe zaplecze merytoryczne w postaci wiedzy i umiejętności zespołu oraz rewolucyjny technologiczny park maszynowy.

Wyjątkowa klinika z pełnym, profesjonalnym laboratorium dentystycznym

To, co wyróżnia Dual Dental Clinic na tle innych klinik stomatologicznych to stworzone innowacyjne warunki leczenia zapewniające pacjentom zupełnie nowe doświadczenie. W jednym miejscu spotykają się specjaliści z wielu dziedzin stomatologii: lekarze dentyści oraz technicy dentystyczni – klinika oferuje najwyższy standard usługi protetycznej jakim jest wewnętrzne przykliniczne laboratorium dentystyczne. 

Wspólna wiedza i ścisła wieloletnia współpraca lekarz – technik zapewniają doskonałe prowadzenie pacjenta protetycznego i implantoprotetycznego.

Wszystkie zabiegi w klinice DUAL Dental wykonywane są w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne na świecie. Technologia i cyfryzacja służą nam do pełnego wykorzystania naszej wiedzy”.

Klinika DUAL Dental jest zorientowana na przyszłość i nowoczesną cyfrową stomatologię. Wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt i technologię cyfrową. To właśnie najnowsze osiągnięcia technologiczne umożliwiają lekarzom i technikom na pełne wykorzystanie ich wiedzy.

Specjalistyczne urządzenia i oprogramowania są dla sprawnego operatora przedłużeniem rąk i nieocenioną pomocą merytoryczną, pozwalają lekarzom na wykonywanie najbardziej wymagających zabiegów z niezwykłą dokładnością. Tu pacjenci mogą oczekiwać wyposażenia technicznego o najwyższym stopniu zaawansowania, które zostało bezkompromisowo wyselekcjonowane i testowane.

Leczenie jest delikatne, trwałe i najwyższej jakości.

„Jesteśmy dumni, że nasz innowacyjny system leczenia w klinice DUAL Dental został doceniony przez Komisję Funduszy Unijnych i otrzymał od niej wsparcie, jako jeden z najlepszych projektów rozwoju w branży medycznej. Nasza klinika i laboratorium są obecnie jednymi z najlepiej wyposażonych technologicznie placówek tego typu w Polsce”