Implanty

Implant implantowi nierówny

Dual Dental jest kliniką oferującą pełny zakres chirurgii stomatologicznej. Potężne zaplecze technologiczne i radiologiczne kliniki pozwala na cyfrowe nawigowane zabiegów. Implanty są umieszczane przy użyciu indywidualnych szyn implantologicznych, co wciąż niestety jest rzadkością w większości gabinetów. Dzięki takim procedurom pacjenci mogą być pewni, że implanty w klinice Dual Dental są wszczepione prawidłowo.

Klinika pracuje na szwajcarskim systemie implantologicznym Straumann, liderze na światowym rynku implantologii. To implanty z ponad 60 letnią tradycją, poparte badaniami naukowymi, patentami i wieloletnimi obserwacjami. Jako jedne z niewielu na świecie dają pacjentom dożywotnią gwarancję.

System ten został świadomie wybrany przez Dual Dental Clinic spośród setek dużo tańszych systemów implantologicznych, jako idealne uzupełnienie oferty w najlepszą jakość jaką klinika chce oferować pacjentom, bez kompromisów.

Różnice pomiędzy systemami decydują o sukcesie leczenia.

Ogromną przewagą implantów Straumann są:

– SLA – pionierska technologia powierzchni, skraca czas gojenia o połowę
– SLActiv – technologia powierzchni redukująca utratę implantu do 0,6%
– Roxolid – nowe „DNA” materiałów na implanty, specjalnie zaprojektowane do zastosowań w implantologii. Jest przełomowym materiałem mocniejszym niż czysty tytan, posiada wspaniałe właściwości sprzyjające osteointergacji.
– BLT – implant stożkowy, znakomita stabilizacja pierwotna, szybka osteointegracja
– dożywotnia gwarancja
– indywidualny paszport na implanty
– nieograniczone możliwości implantoprotetyczne dzięki szerokiej gamie komponentów protetycznych.
– dzięki możliwości wykorzystania mniejszych implantów oraz uniknięcia procedury augmentacji kości czas leczenia może zostać skrócony ponieważ wymaga mniejszej ilości etapów.

Więcej informacji o systemie Staumann:http://www.wszystkooimplantach.pl

 

 

 

 

 

 

 

Klinika DUAL Dental daje dożywotnią gwarancję na implant.

Specjaliści otaczają pacjenta pełną opieką pozabiegową. Dzięki temu pacjent może czuć się bezpiecznie, zarówno w trakcie zabiegu, jak i po nim.  Pacjent, który ma wykonany zabieg implantacji otrzymuje ważny paszport implantologiczny oraz certyfikat implantu.

Do zabiegów implantacji wykonywana jest procedura PRF. Dzięki składnikom zawartym w pobranym od pacjenta osoczu procedura pozwala na maksymalne zmniejszenie obrzęku i przyspiesza okres regeneracji pozabiegowej. Gojenie następuje już po 3 dniach.