Protetyka

Lekarze w klinice DUAL Dental są doświadczeni w prowadzeniu pacjentów protetycznych, stosują najnowocześniejsze techniki pracy, planują odbudowy ze szczególnym skupieniem na okluzję i na poprawę estetyki twarzy pacjenta.

Swoją pracę planują z cyfrowym plikiem skanu twarzy tzw. Wirtualnym Pacjentem oraz skanem wewnątrzustnym zastępującym tradycyjne wyciski. W klinice DUAL Dental cyfrowa analiza nie zna granic: na skanie produkowane są różne rozwiązania protetyczne takie jak tymczasowe i finalne uzupełnienia, modele, szablony chirurgiczne, szyny ortodontyczne, jednorazowe alignery itd.

Klinika DUAL Dental oferuje pacjentom prace protetyczne tworzone we własnym przyklinicznym laboratorium. Laboratorium DUAL Lab jest jednym z najlepiej wyposażonych i nowoczesnych cyfrowych laboratoriów dentystycznych w kraju, od lat wykonuje prace dla najbardziej wymagających i prestiżowych klinik stomatologicznych i jest odpowiedzialne za spektakularne metamorfozy. Cechą wyróżniającą prace z logo DUAL Dental Clinic to prace dobrze zaplanowane, dopasowane, szczelne. Protetyka DUAL Dental to doskonałe połączenie cyfryzacji z klasycznym handmade – filozofią kliniki jest korzystanie z technologii cyfrowej lecz także honorowanie tradycyjnego rękodzieła.

Protetyka jest naszą główną specjalizacją